Znalezione obrazy dla zapytania wielki post 2018

II  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU

25.02.2018r.

Trwa święty czas Wielkiego Postu. Istotnym zadaniem, jakie stawiamy przed sobą w tym okresie, ma być nasze nawrócenie. Głęboko odczuwany potrzebę nawrócenia, które ma się dokonać w naszym wnętrzu, w naszym sercu.

Dzieci i młodzież po feriach zimowych wracają do szkół. Rodziców prosimy, aby więcej interesowali się również nauką religii swych dzieci. Spowiedź św.: Kl. IV, V; II i III Gim. /młodzież z miasta/  – środa /28. II/;   kl. VI, VII i III Gim. /młodzież z wiosek – czwartek /1. III./. Spowiedź od 15.00. Msza o 15.45. katecheza przed bierzmowaniem kl. VII, i II, III Gim.

Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa: - dla dzieci we wtorek godz. 16,00; dla dorosłych w piątek godz. 17,00. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 16,00 i wieczorna Msza św. /ok. 16,40/ oraz katechizacja przedmałżeńska dla młodzieży.

Spotkanie z rodzicami dzieci kl. III – poniedziałek /26. II./o 17,30.  Msza św. dla ministrantów i ich rodziców w I czwartek o 17,30  i spotkanie z rodzicami w salce katechetycznej. Spotkanie z lektorami w piątek po wieczornej Mszy św.  W I piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od 20,00 i okazja  do spowiedzi św.

Dziś przed kościołem zbieramy ofiary na: - Dzieło Pomocy Ad Gentes. Jest to pomoc dla misji organizowana przez Episkopat Polski.

Kartki do spowiedzi wielkanocnej można odbierać w zakrystii /po Mszy św./ i w biurze parafialnym. Na kartkach wpisujemy imię i  adres. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy na renowacje ołtarza. Bóg zapłać za ofiary na renowacje ołtarza składane w biurze parafialnym.

Pismo święte nawiedza rodziny na ul. Strażackiej i Kasztanowej

Znalezione obrazy dla zapytania rok duszpasterski jesteśmy napełnieni duchem świętym

__________________________________________________________________________________________

Zapraszamy również do zakładki: "Z życia Parafii"