XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17.IX.2017r.

Uroczystość odpustowa zgromadziła w naszym Sanktuarium Krzyża wielu pielgrzymów, a parafian niestety jest wciąż mniej. Bóg zapłać wszystkim za udział, i młodzieży kl. III Gimnazjum oraz uczniom kl. V-VII Szkoły Podstawowej w Palmierowie wraz z wychowawczyniami. Bóg zapłać Siostrom za udekorowanie świątyni, za pomoc w przyjęciu księży na plebanii.

Odpust parafialny ku czci św. Michała Archanioła w kościele farnym w niedziele - 24. IX. – Suma odpustowa o godz. 12,30.

W liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży; w czwartek św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

W sobotę wspomnienie św. ojca Pio. Adoracja Najśw. Sakramentu o 17,00 a po Mszy św. adoracja relikwii Świętego.

Msza św. dla dzieci klas III i ich rodziców dzisiaj o godz. 14,30.

Bóg zapłać za ofiary na renowację ołtarza Gospodarstwu Rolnemu z Grocholina i za ofiary składane w biurze parafialnym i na tacę w ubiegłą niedzielę.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 26 i 27 października, pielgrzymka ta ma przygotować naszą diecezję na nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Bóg zapłać za prace dla parafii paniom: Idzińskiej i Kosmatka, panom: Cybulski Dudziak Kaczorowski Kubik Michalski a rodzinie Krzyżanowski za drzwi.

__________________________________________________________________________________________

Zapraszamy również do zakładki: "Z życia Parafii"