XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

12.XI.2017r.

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii. Wspomagamy modlitewnie i materialnie prześladowanych chrześcijan.

W liturgii w tym tygodniu wspominamy:

- poniedziałek - świętych, pierwszych polskich męczenników;

- piątek - św. Elżbiety Węgierskiej;

- sobotę – bł. Karoliny Kózkówny

Msza św. dla dzieci kl. III i ich rodziców w przyszłą niedzielę     /19. 11./  o 14,30.

Roczne wymienianki za zmarłych składamy w biurze parafialnym. Nową wersję czytać będziemy od I Niedzieli Adwentu.

Bóg zapłać za ofiary składane w biurze parafialnym na renowacje ołtarza. Składkę z dzisiejszej niedzieli przeznaczamy również na renowacje głównego ołtarza.

Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na prześladowanych chrześcijan w Syrii.

Bóg zapłać za prace dla parafii panom: Cybulski Michalski Nowak Dudziak Kaczorowski.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Odszedł od nas śp. Ryszard Chełminiak z Grocholina. Zmarłego polecamy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek

__________________________________________________________________________________________

Zapraszamy również do zakładki: "Z życia Parafii"