5 NIEDZIELA ZWYKŁA

W sobotę - 11 lutego - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. 159 lat temu rozpoczęły się objawienia Matki Bożej w Lourdes.  Maryja i dzisiaj wzywa do modlitwy i pokuty. Tego dnia przypada Światowy Dzień Chorego. Chorych zapraszamy na Mszę św. w piątek /10.II./ godz. 9,00. Po Mszy św. spotkanie przy herbacie w salce katechetycznej. Pamiętajmy o Chorych w naszych modlitwach, wypraszajmy im siłę do dźwigania krzyża choroby i cierpienia.

Katechizacja przedmałżeńska dla młodzieży odbywać się będzie w naszej parafii, od I Niedzieli Wielkiego Postu /5 marca/, po Gorzkich Żalach i wieczornej Mszy św. Gorzkie Żale o godz. 16,00.

Pismo Święte z Iwna zostanie przekazane do Kazimierzewa, a dalej do Dębogóry. Biblia pozostaje w rodzinie dwa/trzy dni i niech będzie czytana. W Kcyni na której ulicy jest Biblia?

Składkę z przyszłej niedzieli przeznaczmy na ogrzewanie naszej świątyni.

Bóg zapłać za pracę dla parafii panom: Marcin i Michał Kubalewski, Adamczewski,  lektorom  Michałowi, Radkowi, Wiktorowi, Norbertowi.

Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Odszedł od nas śp. Adam Kubiak z Żurawi. Zmarłego polecamy miłosierdziu Bożemu.

__________________________________________________________________________________________

Zapraszamy również do zakładki: "Z życia Parafii"